مرکز 7 آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

سه شنبه ١١ مهر ١٤٠٢
صفحه اصلیدرباره مرکزفرم تماسآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
اخبار > جواد روان بخش: همفکری، هم افزایی و "ایجاد وحدت رویه" در راستای سیاست های راهبردی استان تهران، زمینه ساز وضعیت بهبود مستمر و پلی خواهد بود به سوی تعالی سازمانی


  چاپ        ارسال به دوست

جواد روان بخش: همفکری، هم افزایی و "ایجاد وحدت رویه" در راستای سیاست های راهبردی استان تهران، زمینه ساز وضعیت بهبود مستمر و پلی خواهد بود به سوی تعالی سازمانی

جواد روان بخش، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در جلسه شورای اداری آموزشی استان تهران با تأکید بر محوری بودن نقش مهارت آموزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران گفت: همفکری، هم افزایی و "ایجاد وحدت رویه" در راستای سیاست های راهبردی استان تهران زمینه ساز وضعیت بهبود مستمر و پلی به سوی تعالی سازمانی خواهد بود.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران نخستین جلسه حضوری شورای اداری آموزشی پایتخت با حضور کلیه روسای مراکز استان، مدیرکل، معاونین و مدیران ستادی 8 دی ماه 1400 در محل اداره کل استان تهران برگزار شد.

در ابتدای این نشست جواد روان بخش، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران طی مراسمی حسین حلیمی و حمیدرضا سلمانی را به عنوان سرپرستان جدید مراکز شماره 4 برادران شهید بهرامی و شماره 2 شهید سهی منصوب کرده و با اهداء لوح یاد بود، از خدمات محمدرضا ضیغمی سرپرست سابق مرکز شماره 4 تقدیر به عمل آورد.

وی در ابتدا با استناد به سوره مبارکه عصر و اشاره بر آیه شریفه إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ ﴿۳﴾ سخنان خود را آغاز نموده و گفت به زعم کلام الله مجید کسانی مسیر هدایت پیموده اند که به راه حق گرويده و كارهای شايسته و نیک انجام داده و یکدیگر را به صبر و شكيبايى توصيه کردند. و تاکید کرد سرلوحه قرار دادن کلام الهی در تمامی امور، انسان را از خسران و گمراهی به دور می دارد.

مدیرکل استان تهران هدف از برگزاری این نشست را همفکری، هم افزایی و به طور ویژه "ایجاد وحدت رویه" در راستای سیاست های راهبردی استان تهران عنوان کرد و افزود این جلسه با رویکرد ارائة گزارش اقدامات برجسته و تبادل تجربیات ارزشمند روسای مراکز با مدیران ستادی برای انتخاب مسیری درست و معین در حوزه های مختلف می باشد.

وی نقش این نشست، در مدیریت بهینه مراکز را بسیار پر اهمیت خواند و یادآور شد همدلی و هماهنگی مدیران ستادی، روسای مراکز و جامعه همکاران آموزش فنی و حرفه ای در سراسر استان تهران، بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت است.

وی اذعان داشت روسای مراکز و مسئولان ستادی به عنوان متولیان امور استان می توانند با استفاده از خلاقیت های موجود و مدل های پیشرو، با تصویب روال های قانونی و الگوی یکسان به تعریف مشترکی از مسائل برسند.

جواد روان بخش افزود: همفکری، هم افزایی و به طور ویژه "ایجاد وحدت رویه" در راستای سیاست های راهبردی استان تهران زمینه ساز وضعیت بهبود مستمر و پلی به سوی تعالی سازمانی خواهد بود.

در ادامه این نشست احسان جمشید زاده معاون اداری و پشتیبانی، ضمن خوشامد گویی و تقدیر از هماهنگی روسای مراکز در طی مدت کوتاهی که از مسئولیت وی سپری می شود، خواستار همفکری، همدلی و تعامل بیش از پیش با مسئولین ستادی شد تا بتوان در راستای تامین منافع مشترک سازمانی و رسالت شغلی به پویایی و انسجام لازم دست یافت.

بنابراین گزارش عبدالله قاسمی معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی با ارائه گزارشی از به روز رسانی اولویت های اداره آموزش در مبحث آموزشگاه های آزاد و آموزش در صنایع خبر داده و افزود در آینده ای نزدیک شاهد اثرات ثمربخش تعامل با ذینفعان آموزش در خصوص پویایی بیش از پیش اهداف آموزشی استان خواهیم بود. وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت آموزش مشارکتی روسای مراکز را به استفاده مطلوب از این فرصت ترغیب نمود.

کریم دلاویز رئیس دفتر حراست نیز با استعانت از کلام مقام معظم رهبری به موضوع چهل سالگی و بالندگی جمهوری اسلامی ایران و بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرده و افزود در اموری که باید پاسخگوی مردم باشیم مطلوبست دقت و رغبت بیشتری داشته و رفع نیازهای اساسی مردم باید اولویت اصلی و دغدغه مسئولین نظام ما باشد. از سویی دیگر وی خواستار رعایت دقیق قوانین و مقررات در جلوگیری از بروز فساد فردی و سیستمی شد و این مهم را زمینه ساز ایجاد امنیت اجتماعی و تقویت باور عمومی مردم دانست.

در ادامه این نشست مدیران ستادی و روسای مراکز هر یک به نوبت به ارائه گزارش اقدامات و آمارهای مرتبط با عملکرد حوزه خویش پرداخته و نقاط قوت و ضعف هر مرکز مطرح شده و مورد بحث و بررسی و اجماع عمومی مسئولین قرار گرفت.

در پایان این نشست 10 ساعته کریم دلاویز رئیس دفتر حراست و جواد روان بخش مدیر کل استان به جمع بندی مطالب پرداخته و مقرر گردید کلیه بندهای صورتجلسه مذکور با نظارت مستقیم فاطمه سلطانی مهرو مسئول ارزیابی عملکرد این اداره کل مورد پیگیری کنترل و نظارت قرار گیرد.


١٠:٢٨ - 1400/10/12    /    شماره : ٧٢٤٠    /    تعداد نمایش : ٣٧٤خروج
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 10124 | بازدید امروز : 46 | کل بازدید : 211951 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/1719 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.